ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מיניבוס לאירועים

  מיניבוס לאירועים

  הסעות לאירועים

  שירותי הסעות של מטיילי אוריאל מציעים לכם להגיע בזמן לאירוע מבלי להתבלבל בדרך ולחסוך לכם נסיעה ברכב פרטי בלי עמידה בפקקים ובלי בעיית חנייה ואנו מציעים חווית נסיעה נעימה ובטוחה שחוסכת זמן ודלק.

  לחברה שלנו מגוון רכבים בגדלים שונים שכולל מיניבוסים, אוטובוסים ורכבים קטנים וכל שירות שמותאם אישית לדרישותכם!

  הנהגים המנוסים שלנו ישמחו להוביל את אורחיכם בבטחה לאירוע.

  הסעות לחתונות

  כל אדם שארגן אירוע, מבין שכחלק מארגון האירוע עליכם לארגן הסעות לאורחים, ולעיתים אף הסעות לבעלי האירוע, על מנת שיוכלו להגיע בניחותא למקום האירוע ללא כל מאמץ.  במאמר זה נדבר על היתרונות השונים בהשכרת מיניבוס לאירועים ומדוע יש לבחור בחברת הסעות עם ניסיון רב.

  השכרת מיניבוס לאירועים 

  • נסיעה קלה יותר – בין אם תבחרו שהאורחים ייסעו במכוניות פרטיות או באוטובוסים ציבוריים, הנסיעה בכל אחת מהאופציות הללו אינה נוחה לקבוצות גדולות ואף, לפרטיים. השכרת מיניבוס עם 25 מקומות הופכת את הנסיעה לנוחה יותר. 
  • צורך בהתאמת הזמנים לתחבורה הציבורית – יש צורך בהתאמת לוח הזמנים של הנוסעים אל לוח הזמנים של הרכבות או האוטובוסים, לכן אם האירוע במקום שהוא רחוק במיוחד או לא נגיש לחנייה, האורחים שלכם יתקלו בבעיה להגיע לאירוע. המיניבוס מגיע ואוסף את הנוסעים ישירות אל האירוע.
  • נסיעה נוחה יותר – הוצאת רכבים פרטיים לנסיעה לאירוע, היא פעולה שאינה נוחה  כלל, במיוחד אם מקום האירוע הוא רחוק. יש סיכוי שהאורחים יגיעו אל האירוע כאשר הם מותשים מנסיעה מעייפת. הנסיעה במיניבוס גדול ורחב נוחה, משום שבדרך כלל אוטובוסים חדשים מאובזרים במיטב האבזור הדרוש, שינעים לאורחים שלכם את זמן הנסיעה כמו למשל מקום להנחת תיקים, מערכת מוזיקה ,מערכת קירור וחימום ,נקודות טעינה לטלפון ועוד. 

  מיניבוס לאירוע במחיר משתלם – מטיילי אוריאל

  חברת טיולי אוריאל, היא חברה ותיקה המתמחה בהסעות לאירועים. יש לה מגוון רחב של סוגי מיניבוס בגדלים ובסוגים שונים. הנהגים של החברה הם נהגים ותיקים המכירים את הדרך ובעלי רישיונות בתוקף ללא עברות תנועה ומצטיינים במתן שירות אדיב ומהיר. בבואכם לבחור חברת הסעות, יש לבחור את החברה בקפידה, תוך שימת דגש על המקצועיות, הניסיון, והרישיון להסעת אנשים. פנו אלינו עוד היום ונשמח לסייע לכם.

  שתפו את הפוסט הזה עם חברים

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם
   הקמת אתר אינטרנט הקמת אתר אינטרנט