ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  הסעות לנכים

  הסעות לנכים

  הסעות מותאמות לנכים

  פתרון חשוב בתחום ההסעות הפרטיות הוא של הסעות לנכים. מדובר בצורך מובהק של אוכלוסייה אשר חווה קושי בנהיגה עצמאית. בדיוק לשם כך ישנו שירות הסעות פרטיות המיועד לקבוצה זו. מדובר בשירות הסעות אשר מותאם עבורכם מבחינת הכשרת הנהגים, מבנה כלי הרכב ואלמנטים רבים נוספים. חשוב מאוד להתקשר עם חברת הסעות לה מומחיות וניסיון בתחום ההסעות למגזר זה, ולכן חשוב לברר את הפרטים לפני ולהשוות. וכדי להקל עליכם, הנה לפניכם מאמר יעיל מאוד שיסייע לכם.

   

  הסעות לנכים ובטיחות

  כאמור אחד האספקטים החשובים ביותר כאשר מדובר על הסעות לנכים הוא הבטיחות. מדובר באוכלוסייה לה צרכים מיוחדים בכל הקשור למעורבות בחברה וביצוע של פעולות עצמאיות, ולכן הבטיחות במהלך הנסיעה עצמה כמו גם מידת האחריות המוטלת על הנהג הינם חשובים ביותר. ההסעות מיועדות לרוב לצורך הגעה למרכזי קהילה ומוסדות שונים בהם הנוסעים מקיימים פעילויות שונות. לרוב מדובר על נסיעה קבועה מדי יום בשעות קבועות בנקודת איסוף ופיזור מהבית. הנהגים עוברים הכשרות מיוחדות על מנת להכיר ולהבין מקרוב יותר את הצרכים של פלח זה באוכלוסייה, כמו גם העובדה כי הם עוברים סינונים ומיונים קפדניים טרם תחילת העבודה. הנהגים מגלים רגישות והתנהגות הולמת בכל הקשור לעבודתם.

   

  נגישות

  נכים ובעלי צרכים מיוחדים זקוקים לכלי רכב נגישים מותאמים לצרכים שלהם. כך למשל מיניבוס להסעת נכים מצויד במכשור מתאים כדוגמת מעלון חשמלי המאפשר בקלות להעלות למיניבוס כיסא גלגלים. השאיפה היא לספק לנוסעים נוחות, ביטחון, בריאות והרגשה נעימה במהלך הנסיעה. כיום זמינים עבורכם גם אוטובוסים המותאמים עבור הסעות לנכים, כאשר ניתן לשנע באוטובוס כיסא גלגלים על גבי מדרגות העליה לאוטובוס. מובן כי חשובה מאוד הבחירה של חברת ההסעות ולכן כדאי לבחור את הטוב ביותר. עם מטיילי אוריאל תוכלו ליהנות מצי איכותי של כלי רכב מותאמים לנכים, ממערך של נהגים שעברו את כל ההכשרות הנדרשות, ומשירות ואדיבות בכל שאלה או בקשה. החברה מתחזקת את כל הציוד שלה ואת כל האוטובוסים באופן שוטף כולל שילוב של קציני בטיחות והקפדה על נהלים בצורה הולמת.

  שתפו את הפוסט הזה עם חברים

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם
   הקמת אתר אינטרנט הקמת אתר אינטרנט