ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  הסעות תלמידים

  הסעות תלמידים

  הסעות ילדים לבית ספר

  שירותי הסעות התלמידים שאנו מספקים יסייעו בשמירה על בטיחותם של הילדים ויבטיחו את הגעתם לבית הספר ואת חזרתם בזמן.

  הרכבים בטיחותיים עוברים את כל הבדיקות הדרושות ואת כל הטיפולים הנחוצים במוסכים המורשים ועל פי הוראות היצרן.

  שירותי הסעות מטיילי אוריאל היא חברת ההסעות המובילה בארץ בשירותי הסעות.

  בשנת 2006, נוסדה החברה ומאז אנו עובדים במרץ כדי לתת את המענה והשירות הטוב ביותר ללקוחותינו, תודעות שירות מתקדמת והשאיפה המתמדת למצויינות.

  מטיילי אוריאל מתמחה במתן שירותי הסעות עובדים הסעות תלמידים וילדים הסעות לאירועים ולטיולים ועוד שירותים שמותאימים אישית ללקוחותינו.

  הסעות תלמידים לבתי הספר ומוסדות חינוך

  הסעות תלמידים הם לא עניין פשוט כל כך. מדובר בהפקדת חייהם וביטחונם של ילדים בגילאים שונים, ללא אף מבוגר שאחראי עליהם. רבים מההורים נמנעים משליחת הילדים עם הסעות שונות ומעדיפים בית ספר קרוב לבית, אף על פי שמתאים להם בית ספר מרוחק יותר. במאמר זה נעניק לכם מידע על הסעות לתלמידים ותשובות על שאלות כמו איך בוחרים חברה להסעות תלמידים?

  איך לבחור חברת הסעות לתלמידים? 

  • ניסיון רב שנים – חשוב לא לבחור חברה שאין לה ניסיון בהסעת תלמידים. קיים מגוון רחב של חברות הסעות חלקן מתחילות וחלקן לא. חשוב לציין כי רבים מההורים מעדיפים לבחור את החברות להן לקוחות ותיקים.
  • רכבים מרווחים – אתם מעדיפים כי הילדים שלכם ייסעו בהסעה איכותית ומעוצבת ולא באוטובוס ישן ומקרטע, אתם מצפים כי לחברה יהיה צי של רכבים מפואר ובצדק. אם מדובר בהסעה שמסיעה תלמידים מעטים, חייבים לברר כי יש רכב מיוחד המסיע אותם. 
  • נהגים מלאי מוטבציה – חשוב שיהיו נהגים מסורים ואמינים, כאלו שישמחו בכל יום לקחת את הילדים לבית הספר ויכירו היטב את הילדים. כמו כן חשוב שהנהגים יגיעו בזמן אל בית ספר בבוקר וכמובן גם בחזור. אחריות היא דבר חשוב מאוד במיוחד כשמדובר בהסעות ילדים.
  • רישיון – יש לוודא כי ברכבים יש חגורות בטיחות ונהלים למניעת שכחת ילדים. כאשר מתייחסים אל רישיון מתייחסים לשני חלקים, הראשון הוא הרישיון של חברה הסעות להסעות תלמידים ממשרד התחבורה ואילו הרישיון השני היא הרישיון של כל נהג ונהג אם הרישיון שלו בתוקף ואם אין לו עבירות פליליות. 

  היתרונות של שירותי הסעות תלמידים – טיולי אוריאל 

  • צי אוטובוס חדש עם מגוון רחב של אבזור מקצועי.
  • נהגים אדיבים
  • חברה בעלת ניסיון רב שנים 
  • הכרת כל הדרכים והמסלולים

  הסעות תלמידים הן עניין חשוב והבחירה צריכה להיות כאלה עם ותק וניסיון, נהגים בעלי מוטבציה, ועוד. פנו אליהם עוד היום.

  שתפו את הפוסט הזה עם חברים

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם
   הקמת אתר אינטרנט הקמת אתר אינטרנט