ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  השכרת מיניבוס

  השכרת מיניבוס

  השכרת מיניבוס מחיר

  השכרת מיניבוס בארץ מתבצעת על ידי חברות רבות המעניקות שירות זה. להשכרת מיניבוס יתרונות רבים שימנו במאמר זה. כמו כן מאמר זה יעניק מידע מפורט לכל אלו שמעוניינים להשכיר מיניבוס ולא יודעים איך. השכרת מיניבוס יכולה לשמש לטובת צרכים רבים כהסעות לטיולים, אירועים, תלמידים או סתם בילוי משפחתי.

  מדוע שווה לבצע השכרת מיניבוס

  מיניבוס הוא אוטובוס זעיר שיכול להסיע עד 12 נוסעים. קיימים גדלים שונים של מיניבוסים והגודל תלוי בכמות האנשים שהם יכולים להסיע . ישנם מיניבוסים מאובזרים יותר ומאובזרים פחות. 

  • יתרונות השכרת מיניבוס עם נהג  – ניתן להשכיר מיניבוסים עד בגודל של עד 30 אנשים, כך שאם יוצאים לטיול גיבוש בעבודה או סתם לטיול עם המשפחה המורחבת, כולם יכולים ליהנות מהנופים המופלאים בדרך מבלי צורך שאחד מכם יהיה עסוק בנהיגה. 
  • תכנון הנסיעה בצורה הטובה ביותר – כאשר אתם נוהגים לבד, אתם צריכים לתכנן את הנסיעה בצורה הטובה ביותר. אתם צריכים לדאוג לכך כי תכנון הנסיעה יהיה ללא תקלות בדרך ולהגיע ליעד כמה שיותר מהר ובבטחה. כאשר אתם שוכרים מיניבוס עם נהג אתם יכולים להסיר דאגה זו מלבכם, שכן הנהג אדיב ומכיר את כל המסלולים ויכול להוביל אתכם אל היעד בדרך המהירה ביותר. 
  • הנסיעה חסכונית יותר – במידה ואתם משפחה מורחבת ואין לכם רכב, תכנון מסלול עם תחבורה ציבורית לכולם יעלה לא מעט כסף ותכנון הטיול יהיה לוקה בחסר, בוודאי אם תרצו לבקר במספר מקומות. השכרת מיניבוס עם נהג תעלה זול יותר וגם הטיול יהיה מהנה יותר. 
  • שומרת על איכות הסביבה – במקום לנסוע במספר מכוניות משכירים מיניבוס אחד המכיל את כולם . 

  השכרת מיניבוס עם נהג מיומן  – מטיילי אוריאל

  בהקשר זה כדאי לכם להכיר את חברת טיולי אוריאל, המתמחה בהשכרת מיניבוסים  בגדלים שונים, עם נהגים אדיבים המכירים את כל סוגי המסלולים הקיימים. כמו כן לחברה יש רישיונות מתאימים להסעת מטיילים עם הקפדה על כל תנאי הבטיחות.

  השכרת מיניבוס עם נהג מיומן  - מטיילי אוריאל

  מיניבוס להשכרה

  רבים מעוניינים לצאת לטיול אך אינם עושים זאת מאחר ואין ברשותם רכב או שמספר הנוסעים גבוה מממספר הנוסעים הנכנס אל רכבי ההשכרה הממוצעים. בפני מארגני הטיול עומדות שתי אופציות, האופציה הראשונה היא להשכיר שני רכבים גדולים והאופציה השנייה, היא לשכור מיניבוס מחברת הסעות. מאמר זה יעניק לכם את כל המידע מדוע האפשרות השנייה היא הטובה ביותר. 

  למה כדאי לבחור מיניבוס להשכרה?

  • מתאים למשפחות גדולות  – משפחות מרובות ילדים נתקלות בעובדה כי אין  מספיק מקום לכולם ברכב רגיל, ולכן במקום לשכור שני רכבים, שוכרים מיניבוס המכיל בנחת את הילדים והחפצים שלהם. 
  • ללא צורך לנהוג – אב המשפחה או כל אדם אחר יכול לנסוע במיניבוס עד למחוז חפצו, בלי צורך לנהוג בעצמו, לחשוב על הדרך ולהתעייף.
  • מחירים יותר זולים – השכרת מיניבוס מן הסתם יותר זולה מהשכרת אוטובוס גדול לטיולים, כך שאתם יכולים להנות משני העולמות ולא לשלם מחיר יקר מידי. 

  מה כדאי לבדוק בחברה של מיניבוס להשכרה 

  קיים מגוון רחב של מיניבוסים, חלק מהמיניבוסים הם פשוטים וחלקם יוקרתיים יותר. חשוב לוודא כי לחברה יש צי של מיניבוסים מרווחים ונוחים. חשוב להתאים את המיניבוס לצרכים שלכם לפי כמות הנוסעים וגם הנוחות של המושבים. בנוסף כדאי לבחור בחברה שיש לה מגוון רחב של גדלים החל מעשרה מקומות ועד 30 מקומות כך שתוכלו לבחור את מספר המקומות הרצוי לכם. חשוב לוודא כי לחברה יש רישיון להשכרת רכבים וכי לכל רכב שכזה ישנו רישיון להסעות. 

  מיניבוס להשכרה ליום עד 12 מקומות

  חברה ותיקה כמו חברת טיולי אוריאל, מבטיחה כי מדובר בנהגי מנוסים המכירים את הדרך במידה ובוחרים להשכיר את הרכב עם הנהג. לחברה רכבים חדישים ומאובזרים וניסיון רב שנים בכל הקשור להשכרת רכב ללא תקלות. פנו לצוות שלנו עוד היום ונשמח לסייע לכם.

  שתפו את הפוסט הזה עם חברים

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם
   הקמת אתר אינטרנט הקמת אתר אינטרנט